Par Mums

Prieks tevi TE satikt

Esmu Laura Dennler. Mani aizrauj tēmas par cilvēka jaudu, lai mainītu to, kas vairs neder. Turklāt – dzīvojot ar vieglumu un prieku.

Iedvesma, kas paplašina cilvēka jaudu, ir mans skābeklis. Un zināšanu vērtību es mēru pēc to praktiskuma labāku rezultātu gūšanā.

Man ir maģistra grāds ekonomikā. Līdz trīsdesmit gadu vecumam es strādāju biznesa vidē Latvijā, vēlāk- Šveicē. Tā ieguvu pieredzi komandas vadībā un darījumu pārrunās starptautiskā vidē. Zinu, ko nozīmē strādāt augsta stresa apstākļos un doties vienā komandējumā pēc otra. Man labi padevās mans darbs, bet arvien biežāk uzmācās sajūta, ka no dzīves vēlos ko vairāk.

Nevarēju saprast, ko tieši gribu un kā varu to iegūt, nezaudējot drošību un komfortu. Lai arī ārēji manā dzīvē viss izskatījās kārtībā, iekšēji jutu, ka pa vecam turpināt vairs nevar. Pienāca diena, kad pēc neveiksmīgas grūtniecības mani slimnīcā informēja arī par bīstamu veselības diagnozi.

Toreiz izvēlējos savu grūtāko dzīves brīdi izmantot atspērienam. Pieņēmu lēmumu beigt paciesties ar visu, kas man dzīvē neder. Tas prasīja ilgstošu drosmi un neatlaidību gan man, gan manam vīram. Vērtīgākais, ko šajā laikā sapratu:

Cilvēka jauda ir lielāka, nekā mēs domājam. Jautājums ir, kur mēs savu jaudu liekam- lai veidotu dzīvi, kādu vēlamies, vai lai samierinātos ar to, kas mums neder.

Savu izglītības un darba pieredzi es papildināju un pārnesu uz personīgo resursu (naudas, laika, enerģijas, attiecību un vērtīgu ideju) prasmīgāku pārvaldīšanu. Grāmatās, apmācībās un treniņos es meklēju praktiskus risinājumus, kas palīdz labi justies un veidot dzīvi, kas man patīk, nevis ar kuru es samierinos. No visa, ko izmēģināju, es atlasīju un tad attīstīju iedarbīgāko, kas uzlabo dzīves kvalitāti.

Esmu pārliecinājusies, ka

Cilvēks palielina savas iespējas gūt panākumus, kad iemācās uzturēt sevī jaudu ilgtermiņā un spēj to pielietot produktīvā virzienā arī mainīgos un sarežģītos apstākļos.

Redzot pozitīvās pārmaiņas manā dzīvē, draugi, paziņas un, vēlāk viņu draugi ieinteresējās par risinājumiem, kas no manas pieredzes noderētu arī viņiem. Tā sākās mans darbs Uguns skolā.

Savā darbā iepazinu daudz lielisku cilvēku ar vērtīgām zināšanām un pieredzi. Man gribējās, lai vērtīgais, ko viņi man stāsta, ir pieejams un noder arī citiem. Tā radās Cilvēkjaudas raidieraksts jeb podkāsts, kas bez maksas ir pieejams jebkuram. Pa četrām pastāvēšanas sezonām Cilvēkjauda joprojām ir viens no Latvijā visvairāk klausītākajiem podkāstiem.

Ar vīru dzīvojam Šveicē un audzinām divus dēlus. Savu brīvo laiku es visbiežāk pavadu piedzīvojumos, kas paplašina manu spēju robežas. Par piedzīvoto es latviski rakstu Instagram kontā @ugunsskola.

Latvijā esmu vairākas reizes gadā, kad ierakstu jaunākās Cilvēkjaudas epizodes, vadu treniņus un uzstājos par cilvēka jaudu attīstošām tēmām.

Saviem domubiedriem es ik pa laikam nosūtu jaunumu vēstuli par noderīgo un interesanto saistībā ar cilvēka jaudas iespējām. Ja tevi tas interesē, tad šiem jaunumiem vari pieteikties tepat zemāk.