NOTEIKUMI

Mēs rūpējamies, lai tu skaidri zini, ko sagaidīt no savas dalības nodarbībā, kurā izveidot savas jaudas rokasgrāmatu (turpmāk tekstā – nodarbība).
Lai tu un mēs nodrošinātos, ka visi dalībnieki zina un apņemas ievērot šīs nodarbības dalības noteikumus, tev būs jāapstiprina sava informētība un piekrišana tiem, kad veiksi dalības apmaksu (noteikumi ir aprakstīti zemāk).

Dalība nodarbībā dod tev iespēju:

 • piedalīties nodarbībā Zoom vidē 2023.gada 3.decembrī plkst.17:00-20:30 pēc Rīgas laika;
 • noskatīties nodarbības ierakstu, kas būs pieejams no līdz 26.decembra naktij, 2023. (šis termiņš netiks pagarināts);
 • līdz 13.decembrim uzdot Laurai jautājumus par nodarbības tēmu un noklausīties interesējošās atbildes uz saviem un citu jautājumiem audio formātā sev ērtā laikā līdz nodarbības pieejas slēgšanai.


TAVA PIETEIKŠANĀS nodarbībai TIKS UZSKATĪTA PAR VEIKSMĪGU TAD, KAD BŪSIM SAŅĒMUŠI TAVU APMAKSU PAR DALĪBU. Apmaksa tiks uzskatīta arī par tavu piekrišanu ievērot noteikumus, kas redzami zemāk:

NODARBĪBAS DALĪBAS NOTEIKUMI:

Veicot apmaksu par dalību, dalībniece (-ks) apliecina, ka:

 • nodarbība tiešsaistē (Zoom platformā) notiks 2023.gada 3.decembrī plkst.17:00-20:30 pēc Rīgas laika un pieslēgšanās saite būs pieejama nodarbības lapā, ko dalībniece (-ks) saņems uz paša norādīto e-pastu pēc tam, kad būsim saņēmuši maksājumu par dalību;
 • dalībnieces (-ka) pieeja nodarbības ierakstam būs atvērta līdz 2023.gada 26.decembra naktij (ieskaitot);
 • pieejas pagarināšana nav iespējama jebkādu, arī izņēmumu iemeslu dēļ (kā slimība vai cits).
 • dalība nodarbībā nozīmē, ka tās saturu izmantot drīkst tikai tās dalībniece (-ks) un neviens cits;
 • ir aizliegta un pretlikumīga video, audio, tiešsaistes nodarbības, tās ierakstu vai jebkura cita nodarbības, tās daļu vai pieejas tiem kopēšana vai publiskošana – pārsūtot vai kā citādi nododot citai fiziskai vai juridiskai personai. Balstoties uz Latvijas Republikas un Eiropas Savienības autortiesību likumiem, pārkāpumos iesaistītie dalībnieki tiks saukti pie tiesiskās atbildības ar visām no tām izrietošajām sekām, kad par jebkuru autortiesību pārkāpumu atbildīgajai personai ir pienākums atlīdzināt zaudējumus un radīto morālo kaitējumu;
 • nodrošināties, ka tiešsaistes nodarbības laikā tur notiekošo redz un dzird tikai dalībniece (-ks). Nav pieļaujams, ka grupas nodarbība ZOOM vai tās ieraksts vai tā daļa būtu redzami vēl citam pieaugušajam, jo tas būtu konfidencialitātes noteikuma pārkāpums;
 • ievērot konfidencialitāti un informācijas neizpaušanu par nodarbības dalībniekiem. Tas nozīmē jebkādu informāciju – personiskie dati (tajā skaitā, bet ne tikai, vārds, uzvārds, dalībnieku vecums, ģimenes stāvoklis, ieņemamais amats, veselības stāvoklis utt.), jebkādu citu informāciju, personisko pieredzi, kas kļūst zināma nodarbības laikā. Konfidenciālo informāciju citiem DALĪBNIEKI NEDRĪKST IZPAUST nekādā formā, ieskaitot rakstiski, mutiski vai elektroniski.
 • nodarbības dalības summa vai tās daļas ir neatmaksājama un nav pārceļama;
 • ja dalībniece (-ks) izlemj, ka savu dalību nevēlas izmantot sev, bet labprāt to nodotu citam cilvēkam, tā saglabājot savas dalības summas atbalstu Cilvēkjaudas komandas tālakam darbam, tad tas ir iespējams, pārliecinoties, ka saņēmējs grib un priecājas par šo iespēju, un apņemas ievērot dalības noteikumus. Lūdzu, neapgrūtināt dalībniekus ar tāda cilvēka kompāniju, kas nevēlas būt šajā nodarbībā.
 • dalībniece (-ks) nodrošina sev telefonu vai datoru, vai planšeti un pietiekami jaudīgu internetu, lai piekļūtu nodarbībai un tās materiāliem, kas būs e-pastā norādītajā Interneta lapā un ZOOM platformā.
 • dalībniece (-ks) nodrošinās, ka savā e-pastā saņem mūsu sūtītās ziņas par nodarbību no jaunumi@cilvekjauda.lv un info@cilvekjauda.lv (lai nav tā, ka dalībnieku e-pasts nelaiž cauri organizatoru ziņas). Ja cilvēks nesaņem ar nodarbību saistītos e-pastus, tad tā nav organizatoru vaina, bet gan problēma, ko rada dalībnieku e-pasta nodrošinātājs, kad organizatoru sūtītos e-pastus cilvēkam neparāda vispār vai iemet tos mēstuļu vai reklāmu mapēs. Lai to novērstu, nepieciešams REGULĀRI atvērt no organizatoriem sūtītās ziņas. Ja šeit ir problēma, tad risini to rakstot uz info@cilvekjauda.lv;
 • dalībniece (-ks) piekļuves informāciju nodarbībai saņem pēc dalības apmaksas. Šo informāciju nesaņemot, dalībnieki paši par to ziņo uz info@ugunsskola.lv, lai radušos situāciju var savlaicīgi atrisināt.
 • ar sapratni attiekties pret situāciju, ja nodarbības ietvaros būtu radusies jebkāda tehniska problēma (piemēram, uzkāries nodarbības lapas serveris, problēmas ar ZOOM darbību u.c.), kuras novēršanai vajadzīgs laiks; kā arī pieņemt risinājumus, kurus organizatori piedāvātu, ja nodarbībai tiktu mainīts norises laiks organizatoru slimības vai citu iepriekš nezināmu ierobežojumu dēļ, kas var gadīties.
 • dalībniece (-ks) pati (pats) rūpējas par savu labsajūtu un veselību, atbildīgi pieņemot lēmumus par to, ko no nodarbības izmantos, jo ir informēta (-s), ka organizētāji nav ne psihologi, ne terapeiti, ne ārsti, ne pedagogi, ne kouči, ne uztura speciālisti;
 • nepieciešamības gadījumā dalībniece (-ks) apņemas konsultēties ar ārstējošo ārstu par savas dalības apmēru jebkurā nodarbības daļā, kas cilvēkam varētu būt nepiemērota viņa(s) veselības vai labsajūtas stāvokļa dēļ. Nodarbības sastāvdaļas nav obligātas un dalībnieki paši ir atbildīgi izvērtēt, cik lielā mērā tas izmantos, saprotot, ka dalības summu tas nemainīs.

PĒC DALĪBAS MAKSAS VEIKŠANAS TU E-PASTĀ SAŅEMSI PIEEJAS INFORMĀCIJU NODARBĪBAI.

Atpakaļ uz apmaksu