Domubiedri

Tā ir Uguns ģimene. Apbrīnojami cilvēki, ar kuriem mēs dotos pat misijā uz Marsu.

Par domubiedriem

Kad abi gājām cauri savas dzīves ellei, tad mums toreiz trūka tik vajadzīgā atbalsta. Apsolījām sev, ka darīsim, ko varam, lai citiem tādu iespēju un drošā pleca sajūtu sagādātu. Tagad to nodrošinām Ugunīgajiem. Tie ir dalībnieki, kuri ir izgājuši mūsu īpašās apmācības un vēlas turpināt būt viens otru iedvesmojošā lokā.


Mēs regulāri redzam, kā cilvēki šeit uzplaukst, jo ir nonākuši atvērtā, drošā un saprotošā vidē, kur katru pieņem un ciena tādu, kāds cilvēks ir. Tā ir vide, kur otru nenosoda, necenšas pārtaisīt, bet meklē iespējas, kā otru atbalstīt.


Mēs turpinām rūpēties, lai Ugunīgajiem ikdienā un brīžos, kad to visvairāk vajag, ir iespēja saņemt atbalstu, palīdzību un regulāru iedvesmu turpināt veidot laimīgāku dzīvi pēc viņu pašu vēlmēm. Tā ir arī vide, kur veidojas sirsnīgas draudzības un kur dalībnieki atrod vērtīgas profesionālās sadarbības iespējas.
Ugunīgo izaugsme ir tik strauja, ka īpaši viņiem mēs rīkojam advancētā līmeņa nometnes, lai viņi vēl drosmīgāk ietu sava patiesā spēka ceļu.

Kā pievienoties?

Viņu savstarpējā saikne turpinās arī citos kopīgos piedzīvojumos, ko organizē gan paši dalībnieki, gan mēs. Tā var būt gan interesanta sevis izzināšana, gan kopīgi pārgājieni, sportošana, radoši eksperimenti, kopīgas apmācības un vienkārša kopā sanākšana gan pāris cilvēkiem, gan lielākai grupai.
Kāda ir šī vide un cilvēki, vislabāk izlasīt pašu Ugunīgo rakstītajā, kas ir citātos zem bildēm.


Starp citu – pilnīgi visās bildēs, ko redzi Uguns skolas mājas lapā, ir redzami tikai tie cilvēki, kas piedalījušies mūsu apmācībās