UZŅĒMUMIEM

CILVĒKJAUDA
TAVAi KOMANDi

Lekcijas un treniņi, kas ceļ produktivitāti un ievesmo uz izaicinājumiem

Iedvesma ir mans skābeklis, un zināšanu vērtību es mēru pēc tā, cik tās ir praktiskas, lai gūtu labākus rezultātus.

Man ir maģistra grāds ekonomikā un līdz trīsdesmit gadu vecumam es strādāju biznesa vidē Latvijā, vēlāk- Šveicē. Tā ieguvu pieredzi komandas vadībā un darījumu pārrunās starptautiskā vidē. Zinu, ko nozīmē strādāt augsta stresa apstākļos, dodoties vienā komandējumā pēc otra. Man labi padevās tas, ko darīju, bet arvien biežāk uzmācās sajūta, ka no savas profesionālās dzīves vēlos ko vairāk.

Man sāka apnikt situācija, kad, pārnākot mājās, savējiem vairs neatliek ne spēka, ne pacietības. Vairs negribēju, ka pēc darba slodzes brīvdienu pirmā daļa atkal paiet truli eksistējot. Kad kārtējā svētdienas vakarā ar nepatiku domāju par pirmdienu, zināju, ka tā turpināt vairs nevar.

Nav nekā skaistāka par cilvēkiem, kuri piešķir sev tiesības kaut ko gribēt vienkārši tāpēc, ka viņi ir nolēmuši, ka ir gana labi.

Uz tādu dzīvi mēs nebijām ar mieru. Negribējām arī būt par skrūvītēm dzīves parastajā sistēmā, kur mums daudz kas neder, nepatīk un ir pretrunā ar mūsu katra vēlmēm. Gribējām dzīvi, kur netraucē bailes no neizdošanās vai šaubas par savu varēšanu. Gribējām dzīvot tā, lai mūs neapstādina ne reāli, ne izdomāti ierobežojumi.

KAUT KAS PAR CILVĒKJAUDU,

teksts…………………… šo podkāstu klausās gan darba devēji, gan darbinieki…..????? regulāri saņemam atgriezenisko saiti, ka tēmas, par ko runājam, ir aktuālas…..?????